Polski
NULL

17/07/2017

Syntea Partnerem w projekcie Miasta Bytom

W partnerstwie z Miastem Bytom pozyskaliśmy kolejny projekt w konkursie 11.2. Dostosowanie oferty kształcenia zawodowego do potrzeb lokalnego rynku pracy – kształcenie zawodowe uczniów.

258 uczniów/nnic z 4 Zespołów Szkół prowadzących kształcenie zawodowe (Technikum nr 2 im. Powstańców Śląskich w Państwowych Szkołach Budownictwa – ZS, ZS Mechaniczno- Elektronicznych, ZS Administracyjno-Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Bytomiu, ZS Technicznych i Ogólnokształcących ) będzie mogło wziąć udział w programach aktywizacyjno-edukacyjnych zbliżających ich do rynku pracy. Nauczyciele praktycznej nauki zawodu uzyskają możliwość podniesienia swoich kompetencji w kierunku uatrakcyjnienia jakości kształcenia, a wszystkie placówki zostaną doposażone w nowoczesny sprzęt i pomoce dydaktyczne.
Warto zaznaczyć, iż w przedmiotowym konkursie akceptację uzyskały zaledwie 4 wnioski konkursowe, a niewykorzystana pula alokacji będzie do dyspozycji w kolejnych rozdaniach: więcej informacji

Zachęcamy do współpracy wszystkie organy prowadzące i szkoły, które są zainteresowane pozyskiwaniem środków i realizacją nowoczesnych projektów w zakresie modyfikacji kształcenia zawodowego i wprowadzania elementów edukacji dualnej.

Więcej informacji:
Marcin Przypis
Dyrektor Działu Pozyskiwania Funduszy Unijnych, Syntea SA
marcin.przypis@syntea.pl
tel. +48 81 45 21 400
tel. kom. 510 150 741

BĄDŹ Z NAMI

BLOG