Polski

31/01/2025

Rekrutacji ciąg dalszy. W lutym kolejne spotkania.

 

Pierwsi uczestnicy projektu „Rozwijanie kompetencji z sektora NUB wśród uczniów LO z podregionów: Rybnicki, Gliwicki, Bytomski, Katowicki i Sosnowiecki” już skorzystali z grupowego doradztwa i tym samym przeszli przez pierwsze etapy działań projektowych. Wkrótce staną przed kolejnymi zadaniami, które pozwolą im poszerzyć swoje umiejętności i kompetencje. Program nadal jest dostępny również dla kolejnych uczniów, którzy mogą dołączyć do projektu i skorzystać z oferowanego wsparcia w różnych obszarach.

 

Rekrutacja wciąż otwarta

 

W ramach naszego projektu uczniowie mają szansę skorzystać ze wsparcia w zakresie doradztwa zawodowego, transformacji zielonej oraz kompetencji cyfrowych, a także uczestniczyć w zajęciach przygotowujących do matury z przedmiotów ścisłych. Dodatkowo każdy uczestnik ma możliwość zdobycia jednej z pięciu wybranych kwalifikacji:

  • Zarządzanie relacjami z klientem przy użyciu systemu CRM
  • Zarządzanie zrównoważonym rozwojem organizacji
  • Projektowanie grafiki komputerowej
  • Programowanie i obsługa procesu druku 3D
  • Pozyskiwanie i edycja danych przestrzennych

 

Zajęcia odbywają się w placówkach edukacyjnych w pięciu podregionach objętych projektem. Uczniowie będą mieli również okazję odwiedzić Politechnikę Śląską, gdzie wezmą udział w warsztatach dotyczących transformacji zielonej i kompetencji cyfrowych.

 

W lutym kolejne spotkania

 

W lutym zaplanowane są kolejne spotkania rekrutacyjne w szkołach znajdujących się w obrębie objętym wsparciem naszego projektu. Nasi przedstawiciele odwiedzą placówki edukacyjne, aby szczegółowo przedstawić uczniom cele i założenia projektu, a także opowiedzieć o szerokim zakresie wsparcia, który jest dostępny dla uczestników. Na spotkaniach dostępne będą także dokumenty rekrutacyjne, a uczestnicy będą mogli na miejscu wstępnie zadeklarować chęć udziału w projekcie. Dodatkowo, nasi przedstawiciele odpowiedzą na wszelkie pytania oraz rozwieją wątpliwości dotyczące procesu rekrutacyjnego i kolejnych etapów projektu.

 

Strona projektowa

 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie, gdzie można znaleźć dokumenty rekrutacyjne, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz dane kontaktowe do naszych koordynatorów.

 

BĄDŹ Z NAMI

BLOG