Polski
NULL

27/03/2024

Rekrutacja w projekcie „Pierwszy krok” czyli cyfrowe rozwiązania w kształceniu zawodowym uczniów Powiatu Bolesławieckiego

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy rekrutację do programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, który ma na celu rozwijanie umiejętności i kompetencji uczniów i nauczycieli w 5 szkołach Powiatu Bolesławieckiego.

 

Szkoły, które biorą udział w projekcie:

  • Zespół Szkół Mechanicznych
  • Zespół Szkół Handlowych i Usługowych
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
  • Zespół Szkół Budowlanych
  • Zespół Szkół Elektronicznych

 

Dzięki naszym kursom, uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie nowoczesnych technologii, metod nauczania oraz zarządzania.
Naszym celem jest przygotowanie młodych ludzi do wyzwań współczesnego świata, a także wsparcie kadry pedagogicznej w doskonaleniu swoich umiejętności.

 

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną i do aplikowania na udział w projekcie. Razem stworzymy lepszą przyszłość dla młodych ludzi i wspólnie wkroczymy w świat nowych możliwości. Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności i do uczestnictwa w projektach edukacyjnych. Do projektu przystąpi finalnie 450 uczniów oraz 62 nauczycieli.

BĄDŹ Z NAMI

BLOG