Firma
Bezpłatne szkolenia zawodowe w województwie warmińsko-mazurskim
12.09.2019

Trwa rekrutacja do bezpłatnych szkoleń "Monter stolarki budowlanej" w ramach projektu "Kompetentny pracownik - energią województwa" na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego.

czytaj więcej

Bezpłatne szkolenia w woj. lubuskim
30.08.2019

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach realizowanych przez Syntea S.A.

czytaj więcej

Bezpłatne szkolenia dla nauczycieli z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego
30.08.2019

W ramach projektu „Rozwijanie kompetencji kadry dydaktycznej w zakresie doradztwa edukacyjno-zawodowego (makroregion IV)” zapraszamy nauczycieli do udziału w bezpłatnych szkoleniach.

czytaj więcej

Wspieramy możliwość akumulacji osiągnięć oraz zdobycia kwalifikacji zawodowych poprzez edukację dualną, zgodnie z najnowszą nowelizacją Ustawy Prawo Oświatowe.
17.04.2019

Oferta Syntea SA jest zgodna z wytycznymi nowelizacji Ustawy Prawo Oświatowe z listopada 2018 i pozwala placówkom edukacyjnym prowadzącym kształcenie zawodowe wprowadzić ofertę kwalifikacji rynkowych wpisanych do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (ZSK).

czytaj więcej

Pozytywne efekty współpracy w projektach edukacyjnych
15.04.2019

Przygotowywanie kandydatów dla współczesnego rynku pracy wymaga konsekwentnych i przemyślanych działań na każdym etapie edukacji i aktywizacji zawodowej. Kumulacja efektów kształcenia praktycznie wspierana przez doradztwo zawodowe i właściwie potwierdzana przez praktyki i staże u przedsiębiorców, jest gwarancją konkurencyjności i umożliwia zdobycie atrakcyjnego zatrudnienia.

czytaj więcej

Zakończył się projekt "Rozwój kompetencji zawodowych studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego w obszarze technologii żywności i żywienia człowieka'
01.02.2019

Na zlecenie Uniwersytetu Rzeszowskiego Syntea SA była organizatorem kompleksowej usługi, polegającej na dostarczeniu wysokiej jakości kursów zawodowych, zakończonych certyfikowanymi egzaminami w standardzie VCC oraz towarzyszącej zajęciom, usługi cateringowej.

czytaj więcej